rossignol-outlet.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
JAK DOBRAĆ KIJE NARCIARSKIE? 0
JAK DOBRAĆ KIJE NARCIARSKIE?

JAK DOBRAĆ KIJE NARCIARSKIE?

  

Kije narciarskie służą nam głównie do utrzymania równowagi i mobilności podczas jazy na nartach. Często grawitacja nie wystarcza aby dotrzeć w miejsce gdzie chcesz jechać na nartach. Jeżdżąc na nartach potrzebujesz dodatkowego pchnięcia. Kije narciarskie pomagają zachować równowagę podczas jazdy na nartach oraz podczas czekania w kolejce do wyciągu. Powinniśmy posiadać kije, które będą dla nas odpowiednie i będą dla nas komfortowe. Wszyscy już wiem, że ich potrzebujemy, ale czy wiesz jak prawidłowo wybrać kije narciarskie?

czytaj całość »
JAKIE GOGLE NARCIARSKIE WYBRAĆ? 0
JAKIE GOGLE NARCIARSKIE WYBRAĆ?

JAKIE GOGLE NARCIARSKIE WYBRAĆ?

 

Podczas każdej wizyty na stoku mamy okazję zobaczyć tłumy ludzi, którzy często preferują odmienny styl jazdy, czy ubioru.

- Niektórzy jeżdżą na nartach Rossignola inni Volkla.

- Niektórzy wybierają jazdę na trasie inni w głębokim puchu

 

Są też osoby, które jeżdżą w okularach przeciwsłonecznych ale też tacy którzy wybierają najpopularniejszy wariant i łączą kask z goglami. O tych ostatnich postaramy się napisać słów kilka, żeby podpowiedzieć co jest najważniejsze przy doborze gogli !

czytaj całość »
JAK DOBRAĆ KASK NARCIARSKI? 0
JAK DOBRAĆ KASK NARCIARSKI?

JAK DOBRAĆ KASK NARCIARSKI 

 

Obserwując narciarzy na stokach zauważamy tendencje do coraz większego przykładania uwagi do bezpieczeństwa. Podczas zjazdów coraz więcej ludzi dba o to być czuć się pewnie na stoku, zakładając na głowę kask narciarski.

Oczywiście o wyborze kasku decyduje wiele czynników estetycznych takich jako kolor czy design, natomiast w tym artykule skupimy się na kwestii najważniejszej czyli bezpieczeństwie oraz komforcie podczas jazdy, przedstawimy też na jakie atrybuty należy zwrócić uwagę żeby było tak jak należy, czyli wygodnie i bezpiecznie !

czytaj całość »
JAK DOBRAĆ BUTY NARCIARSKIE? 0
JAK DOBRAĆ BUTY NARCIARSKIE?

JAK DOBRAĆ BUTY NARCIARSKIE ?

Zanim odpowiemy sobie na pytanie w jaki sposób dobrać buty narciarskie i na jakie parametry należy zwrócić uwagę. Należy przytoczyć kilka kwestii w celu wyjaśnienia dlaczego ten element wyposażenia każdego narciarza jest tak ważny. Buty narciarskie to część garderoby, która bezpośrednio przylega do stóp, chroni je, przenosi odpowiednie siły na nartę, zabezpiecza przed zimnem itp.

Buty narciarskie możemy mieć swoje – własne lub je wypożyczyć. Należy jednak pamiętać, że but narciarski z biegiem czasu się zużywa, naturalny flex obniża się (o flexie nieco później), po pewnym czasie użytkowania warstwa wewnętrzna buta „rozbija się” co sprawia że numeracja takiego buta zmienia się. Dodatkowo dochodzą względy higieniczne, w tym celu po każdym wypożyczeniu buty powinny być dezynfekowane i suszone w specjalnie przeznaczonych do tego suszarkach. Często jednak narciarze nie mają przekonania czy wszystko zostało wykonane tak jak należy i decydują się na zakup butów ....

czytaj całość »
JAK DOBRAĆ NARTY? 0
JAK DOBRAĆ NARTY?

JAK DOBRAĆ NARTY ?

 

Na początku przygody z narciarstwem zjazdowym, w głowie każdego z nas pojawia się pytanie „Jak prawidłowo dobrać narty?” Dziwne oznaczenia liczbowe na nartach, różne rodzaje nart, promień skrętu czy ich twardość to parametry, które są nie lada wyzwaniem dla początkującego, a czasami też średnio-zaawansowanego narciarza. W tym artykule posługując się własnym doświadczeniem postaramy  się przybliżyć Wam najważniejsze informację odnośnie doboru nart, tak żeby ich wybór był trafny i żebyście mogli cieszyć się w pełni z jazdy na stoku. No to zaczynamy !

czytaj całość »
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium